Informace o ubytování

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 6 až 9 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje

V přízemí: ložnice č. 1 - pro tři osoby ( jedno jednolůžko a jedna manželská postel ) s verandičkou k posezení a výhledem do údolí říčky Teplé. Prochází se přes kuchyňku.

V patře: ložnice č. 2 - pro dvě osoby ( dvě jednolůžka ), ložnice č. 3 - pro čtyři osoby ( dvě jednolůžka a jedna manželská postel ).

Ve všech ložnicích je: komoda, věšák a zrcadlo. V ložnicích č. 1 a 3 je ještě šatní skříň.

V přízemí se také nachází: dvě wc, jedna sprcha a umyvadlo. Na chodbě u wc je mýtko.

Vybavení chalupy

V kuchyni je dvouplotýnkový plynový sporák, rychlovarná konvice a mikrovlnka. K dispozici jsou sklenice, hrnky, talíře a příbory, pánvičky a několik hrnců. Velká lednička s mrazákem je na chodbě. Televizi u nás nehledejte...

Výlety, atrakce a zábava

Bečov leží uprostřed lázeňského trojúhelníka. Proto vám doporučujeme navštívit města: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Nedaleko Bečova jsou i Lázně Kynžvart, se svým zámkem. Cestou na Kynžvart se můžete zastavit na výborné jídlo v některé z restaurací na Kladské. Přes léto se v nedalekém Lokti konají každý pátek a sobotu v letním amfiteátru kulturní akce ( rock, folk, metal, pop a divadlo ). O historii hornictví v našem kraji se můžete dozvědět v městech: Horní Slavkov, Krásno, Sokolov... V samotném Bečově je k vidění: Hrad a zámek Bečov, Bečovská botanická zahrada, Moto - muzeum, Muzeum žehliček, Naučná stezka na Šibeniční Vrch a stezky po bečovských vyhlídkách ( na Křížek, k vysílači, nad tunelem,.. ).

Ceník ubytování

Letní sezóna: od 1. června do 31. srpna
Zimní sezóna: od 1. listopadu do 31. března - neubytováváme
Mimo sezónu: dle domluvy
Minimální délka ubytování 2 noci.

Cena za osobu na noc: 395 Kč
Cena za osobu na víkend: 790 Kč